Fundacja Rozwoju Przyszłości przyjmuje wnioski o stypendia dla uczniów szkół średnich i studentów – semestr zimowy 2018/19

Pragniemy poinformować, że w dniu 05 lutego 2019 Fundacja Rozwoju Przyszłości rozpoczęła przyjmowanie wniosków stypendialnych za semestr zimowy 2018/19 dzieci pracowników spółek Grupy Żywiec: Żywiec Sprzedaż i Dystrybucja Sp. z o.o., Grupa Żywiec S.A. oraz Browar Zamkowy Cieszyn Sp. z o.o..

Terminy składania wniosków o stypendium:

– w przypadku uczniów szkół średnich do 28 lutego br.

– w przypadku studentów do 31 marca br.

Uwaga!

Wszystkie niezbędne dokumenty należy wysłać wyłącznie w formie elektronicznej na adres mailowy fundacja@grupazywiec.pl

Prosimy nie załączać w mailu ani nie wysyłać w okresie składnia wniosków, umów o stypendium.

 

Zasady przyznawania stypendium, jak również wszelkie dokumenty, niezbędne do ubiegania się o stypendium, znajdziecie na tej stronie.

Uwaga! Rozpatrzeniu będą podlegać tylko wnioski prawidłowo wypełnione i poparte wymaganą dokumentacją, w szczególności w postaci oświadczeń i zaświadczeń wskazanych w pliku „Informacja o załącznikach”

Przypominamy, że zgodnie z wcześniejszą informacją od semestru letniego 2014/15 przy pierwszej aplikacji średnia ocen na studiach musi wynosić powyżej 3,8, przy czym każdy kolejny semestr musi oznaczać poprawę wyników, do czasu osiągnięcia średniej ocen co najmniej 4,0.

 

Ważne!

Aby usprawnić proces uzyskiwania zaświadczeń o dochodach:

  1. Pracownicy spółek Grupy Żywiec wypełniają oświadczenie upoważniające pracodawcę do przekazania informacji o dochodach bezpośrednio do Fundacji, które znajduje się na końcu wniosku o przyznanie stypendium,
  2. Pracownicy spółki Distribev proszeni są o kontakt ze swoim Działem Kadr:

 

Głównym celem Fundacji Rozwoju Przyszłości jest wspieranie dzieci zdolnych. Chcąc zapewnić jednakowy dostęp do edukacji i równe możliwości poszerzania wiedzy, zachęcamy do składania wniosków szczególnie dzieci niepełnosprawne, od których zdobycie dobrych wyników w nauce często wymaga większego wysiłku, ze względu na np. utrudniony dojazd do szkoły. Każde z takich zgłoszeń będzie rozpatrywane przez Fundację indywidualnie.

 

Wszelkie pytania dotyczące stypendium prosimy kierować na adres fundacja@grupazywiec.pl lub za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie Fundacji.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML :

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>