Fundacja Rozwoju Przyszłości przyjmuje wnioski o stypendia dla uczniów szkół średnich – semestr letni 2018/19

Pragniemy poinformować, że w dniu 02 września 2019 Fundacja Rozwoju Przyszłości rozpoczęła przyjmowanie wniosków stypendialnych za semestr letni 2018/19 dla szkół średnich dzieci pracowników spółek Grupy Żywiec: Żywiec Sprzedaż i Dystrybucja Sp. z o.o., Grupa Żywiec S.A. oraz Browar Zamkowy Cieszyn Sp. z o.o..

Uwaga!

Od tego semestru wnioski składamy tylko elektronicznie korzystając z linku: E-wniosek tylko dla szkół średnich

 

Termin składania wniosków o stypendium dla uczniów szkół średnich jest do 30 września br.

Po tym czasie link będzie nieaktywny i nie będzie możliwości złożenia wniosku.

 

Studenci szkół wyższych będą mogli składać wnioski dopiero od 01 października br za pomocą odrębnego linka, który zostanie opublikowany końcem września.

 

Uwaga! Rozpatrzeniu będą podlegać tylko wnioski prawidłowo wypełnione i poparte wymaganą dokumentacją, w szczególności w postaci oświadczeń i zaświadczeń wskazanych w pliku „Wykaz wymaganych dokumentów”

 

Ważne!

Aby usprawnić proces uzyskiwania zaświadczeń o dochodach pracownicy spółek Grupy Żywiec wypełniają oświadczenie upoważniające pracodawcę do przekazania informacji o dochodach bezpośrednio do Fundacji, które znajduje się na Zgodzie na przetwarzanie danych osobowych

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML :

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>