Fundacja Rozwoju Przyszłości przyjmuje wnioski o stypendia dla uczniów szkół średnich

Termin składania wniosków: 04.02.2020r. do 29.02.2020r.– po tym czasie link będzie nieaktywny i nie będzie możliwości złożenia wniosku

Uwaga! Rozpatrzeniu będą podlegać tylko wnioski prawidłowo wypełnione i poparte wymaganą dokumentacją, w szczególności w postaci oświadczeń i zaświadczeń wskazanych w pliku „Wykaz wymaganych dokumentów”

Aby usprawnić proces uzyskiwania zaświadczeń o dochodach – pracownicy spółek Grupy Żywiec wypełniają oświadczenie upoważniające pracodawcę do przekazania informacji o dochodach bezpośrednio do Fundacji, które znajduje się na Zgodzie na przetwarzanie danych osobowych, którą należy dołączyć do składanych dokumentów.

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML :